W minionym tygodniu policjanci z Góry zrealizowali szereg działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom regionu. Funkcjonariusze przeprowadzili liczne interwencje, które wymusiły ich obecność w różnych częściach miasta. W ciągu siedmiu dni wykonali szereg kontroli, które przyczyniły się do zatrzymań oraz podjęcia działań prewencyjnych, w tym w zakresie ruchu drogowego i przestępczości.
W trakcie minionego tygodnia górowscy funkcjonariusze przeprowadzili 202 interwencji, dzięki którym mogli skutecznie reagować na potrzeby mieszkańców. W ramach działań legitymowano 637 osób, a także skontrolowano 225 pojazdów poruszających się po lokalnych drogach. Te kontrole przyczyniły się do zatrzymania 14 osób, które zostały przyłapane na gorącym uczynku, a także czterech poszukiwanych, co pokazuje zaangażowanie policji w utrzymanie porządku publicznego.
Policja odnotowała również szereg incydentów drogowych, w tym 13 zdarzeń, do których doszło na terenie powiatu. W kontekście bezpieczeństwa na drogach, nałożono 68 mandatów karnych oraz zatrzymano dwóch kierujących, którzy prowadzą pojazdy w stanie nietrzeźwym. Dodatkowo, na terenie Góry zgłoszono 15 zdarzeń kryminalnych, w tym do jednego przypadku zaginięcia osoby, która na szczęście została odnaleziona. Policjanci, dbając o bezpieczeństwo, zatrzymali także 6 dowodów rejestracyjnych oraz 4 prawa jazdy, co podkreśla ich determinację w eliminowaniu niebezpiecznych zachowań na drogach.
Źródło: Policja Góra
Oceń: Podsumowanie działań górowskiej policji w minionym tygodniu
Zobacz Także



